Vježbe iz Temeljne sigurnosti na bazenima

vjezbe na bazenima 2020 06 08 6f15f

Od 22 do 26.03.2021. u bazenskim terminima nastave iz kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura izvoditi će se praktične vježbe korištenja sredstava i opreme za spašavanje te preživljavanja na moru (skok u vodu s prslukom za spašavanje, prevrtanje splavi, ...). Prisustvo nastavi je obavezno, uz napomenu da studenti koji imaju važeću potvrdnicu/svjedodžbu Temeljne sigurnosti (D2) ne moraju odrađivati ovaj dio (oni koji su to dobili u srednjoj pomorskoj školi ili u privatnim učilištima). Studentima koji ne odrade ovaj praktični dio neće se izdavati odgovarajuće potvrdnice o odslušanosti programa izobrazbe (tečaja). Nastava se održava za studente studija i semestra PN2, BS2, PEIT2, PTJM2.

Nastavi se pristupa po utvrđenom rasporedu za pojedinu studijsku grupu(u 13.00) sa primjerenom opremom za nastavu na bazenu (plivačka kapica i kupaće gačice).

IZNIMNO:
PN2 se dijeli u dvije grupe:
Grupa1 (Redoviti studenti čija su prezimena abecednim redom od slova A zaključno sa slovom K) dolazi na nastavu u ponedjeljak 22.3.2021.

Grupa2 (Redoviti studenti čija su prezimena abecednim redom od slova L zaključno sa slovom Ž plus Izvanredni studenti) dolaze u petak 26.3.2021.

GRUPA SRIJEDA: BS2 dolazi na nastavu točno u 13.00; PEIT2 dolazi na nastavu točno u 13.30.