VAŽNA OBAVIJEST - Novi raspored nastave u postojećim epidemiološkim uvjetima.

Drage studentice i studenti,

poštovane kolegice i kolege nastavnici i nenastavni zaposlenici.

Zbog pogoršane epidemiološke situacije, moramo napraviti novi privremeni raspored. Raspored će biti objavljen u subotu od strane Prodekana za nastavu na web stranici Fakulteta. Molim Vas da se prilagodimo novim uvjetima rada. U cilju nam je spasiti semestar i izvršiti obveze vezane za nastavu od strane Ministarstva mora, i Agencije za znanost i visoko obrazovanje. Molim Vas da se držite donesenih epidemioloških mjera po pitanju broja studenata, propisane udaljenosti, dezinficiranja i obveze nošenja maski.

Nastava se mora evidentirati i održati bilo da je riječ o neposrednoj ili virtualnoj nastavi.

Raspored je zahtjevan po pitanju broja sati studenata dnevno i norme sati nastavnika. Molim Vas da prihvatite ovo kao privremeno rješenje. Nakon održane koncentrirane neposredne nastave, održavati će se virtualna nastava. Za napomenuti je da će način izvođenja nastave ovisiti o epidemiološkoj situaciji. Za sada se naglasak na angažmanu nastavnika i studenata stavio na nastavu za predmete koja sadrži STCW. Ostali predmeti će biti na „čekanju". Raspored koji je na snazi vrijedi još samo ovaj tjedan. Konzultacije će se odvijati prema rasporedu i uz najavu studenata da se spriječi čekanje u hodnicima. Što se tiče dolazaka nastavnika i administracije na posao, ništa se ne mijenja za sada.

Ostanite zdravi!

S poštovanjem Vaš dekan,

prof. dr. sc. Pero Vidan

Attachments:
Download this file (ODLUKA PFST COVID-19 listopad.pdf)ODLUKA PFST COVID-19 listopad.pdf[ ]344 Kb