Poziv na potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu

Sukladno preporukama postupanja vezanim uz mjere zaštite od koronavirusa (COVID 19), a u cilju zaštite zdravlja, studenti dobitnici stipendija Sveučilišta u Splitu ugovore će pojedinačno potpisivati u predvorju/atriju Rektorata, R. Boškovića 31, prema rasporedu koji se nalazi u prilogu ove obavijesti. Po dolasku molimo obratiti se zaštitaru na pultu za informacije.

Također, molimo one dobitnike koji su zbog opravdanih razloga spriječeni potpisati ugovor u naznačeno vrijeme da se jave Uredu za nastavu putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i dogovore novi datum potpisivanja.

Čestitamo svim dobitnicima i zahvaljujemo na razumijevanju.

Attachments:
Download this file (raspored potpisivanja ugovora-1.pdf)raspored potpisivanja ugovora-1.pdf[ ]314 Kb