VAŽNA OBAVIJEST za upise u više godine

Kreirano Srijeda, 30 Lipanj 2021 09:00

Obavještavaju se studenti da će za a.g. 2021./2022. doći do promjena prilikom upisa u više godine vezano za plaćanje upisnine i školarine.

Studenti će prije roka za upis u više godine na adresu elektroničke pošte (domena @pfst.hr) dobiti račun s podacima za plaćanje upisnine.

Nakon plaćanja računa za upisninu student može pristupiti upisu.

Nakon obavljenog upisa preko Studomata i na šalteru studentske službe studenti koji moraju platiti školarinu dobit će na adresu elektroničke pošte račun s podacima za plaćanje.

VAŽNO!!!! Ne plaćati upisninu i školarinu unaprijed (kao do sada), već jedino i isključivo po podacima za plaćanje koji će se dobiti zajedno s računom na adresu elektroničke pošte.

Za studente koji se upišu na šalteru studentske službe, a ne uplate školarinu na IBAN Fakulteta u predviđenom vremenskom roku, smatrat će se da nisu izvršili upis u višu godinu i njihov upisni list na Studomat će biti izbrisan.