Obavijest za studente koji trebaju prijaviti završni rad

Kreirano Četvrtak, 02 Lipanj 2022 08:00

LJETNI ROK

Studenti koji do 15. srpnja 2022. (petak) prijave Završni rad na šalter Studentske službe obrani mogu pristupiti do 22. srpnja 2022. (petak).

Prilikom prijave Završnog rada na šalter Studentske službe studenti trebaju priložiti indeks, obrazac Prijave teme završnog rada, tvrdo ukoričeni rad koji je na zadnjoj stranici ovjeren od strane knjižnice i imati potpis mentora na kolegij Završni rad.

Ostali studenti obrani Završnog rada mogu pristupiti od 29. kolovoza 2022. (ponedjeljak)

JESENSKI ROK

Studenti koji namjeravaju upisati Diplomski studij trebaju do 14. rujna 2022. (srijeda) prijaviti Završni rad na šalter Studentske službe, a Završni rad obraniti do 19. rujna 2022. (ponedjeljak)

Svi ostali Završni rad trebaju prijaviti do 23. rujna 2022. (petak), a obrani mogu pristupiti do 30. rujna 2022. (petak) kada je i krajnji rok za obrane u ovoj akademskoj godini.

Studenti koji do 30. rujna 2022. godine ne obrane Završni rad ili ne polože Završni ispit dužni su upisati ponavljanje III. godine.