Dreamspark - Microsoft programi za studente i zaposlenike

Microsoft DreamSpark

DreamSpark je Microsoft program tehničke podrške edukaciji na način da daje na slobodno korištenje Microsoft software u svrhu edukacije i istraživanja.

Software je namijenjen studentima i nastavnicima.

Pomorski fakultet Split je pretplatnik Microsoft DreamSpark Premium programa.

Software iz ove distribucije pretežito obuhvaća operativne sustave i razvojne alata. Office paketi nisu u ponudi. Software je zabranjeno koristiti u komercijalne svrhe.

Svi korisnici dobiju e-mail s korisničkim podacima koje je potrebno potvrditi.

Microsoft Dreamspark naslovna stranica za Pomorski fakultet Split: University of Split - Faculty of Maritime Studies - DreamSpark Premium

Ulaz tj. unos korisničkih podataka: University of Split - Faculty of Maritime Studies - DreamSpark Premium - Login

Upute o pravima korištenja su na adresi Dreamspark.com/Support/FAQ/